Aktualności

Kolejny poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych

Data publikacji 30.09.2020

Tylko dobre rozpoznanie kryminalnych z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób komendy w Starych Babicach pozwoliło na realizację sprawy i ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości 39-latek został zatrzymany. Mężczyzna, za którym sąd wydał list gończy, został skazany za dokonanie rozboju. Teraz najbliższe 2 lata i 10 miesięcy spędzi w areszcie śledczym.

39-latek to kolejna osoba, która w ostatnim czasie wpadła w ręce policjantów z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób z komendy w Starych Babicach. Tylko dobre rozpoznanie osobowe funkcjonariuszy z pionu kryminalnego pozwoliło na realizację sprawy. Mężczyzna, za którym sąd wydał list gończy, został skazany za dokonanie rozboju. Policjanci zatrzymali go na terenie Warszawy, gdzie pracował na budowie.

Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości 39-latek został przekonwojowany do aresztu śledczego. Teraz zgodnie z dyspozycją sądu najbliższe 2 lata i 10 miesięcy spędzi w jednostce penitencjarnej, gdzie odbywać będzie karę pozbawienia wolności.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/g.p