Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych

Data publikacji 06.08.2019

Tylko dobre rozpoznanie kryminalnych z zespołu ds. poszukiwań i identyfikacji osób komendy w Starych Babicach pozwoliło na realizację sprawy i ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości 50-latek został zatrzymany. Do zatrzymania doszło na terenie ożarowskiej gminy, a uczestniczył w nim Naczelnik Wydziału Kryminalnego. Mężczyzna zdążył właśnie wrócić na terytorium kraju i tego samego dnia zgodnie z dyspozycją sądu trafił do aresztu śledczego.

Wczoraj koło południa 50-letni mieszkaniec ożarowskiej gminy wpadł w ręce Naczelnika Wydziału Kryminalnego i policjantów z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji osób komendy w Starych Babicach. Tylko dobre rozpoznanie osobowe funkcjonariuszy z pionu kryminalnego pozwoliło na realizację sprawy. Mężczyzna, ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości właśnie zdążył wrócić do kraju, gdy został zatrzymany przez kryminalnych.

Poszukiwany na podstawie listu gończego 50-latek jeszcze tego samego dnia został przekonwojowany do aresztu śledczego. Teraz zgodnie z dyspozycją sądu najbliższe dni spędzi w jednostce penitencjarnej.

/ego/