Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń! - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Data publikacji 11.07.2019

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na wnuczka”. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny, który odebrał od pokrzywdzonej pieniądze. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim w siedzibie jednostki przy ulicy Kolejowej 2.

Policjanci z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim prowadzą postępowanie dotyczące oszustwa metodą „na wnuczka”, które miało miejsce w dniu 14 czerwca br. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który odebrał od pokrzywdzonej pieniądze.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub posiada informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Ożarowie Mazowieckim w siedzibie jednostki przy ulicy Kolejowej 2 lub telefoniczny pod numerem (22) 722 10 07. Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numery sprawy RSD-293/19.

/ego/