Ukradł, bo nie został zaproszony na stypę - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł, bo nie został zaproszony na stypę

Data publikacji 10.07.2019

Dzielnicowy z Ożarowa Mazowieckiego dzięki uzyskanym informacjom zatrzymał mężczyznę, który z terenu posesji swojej zmarłej sąsiadki ukradł konstrukcję stalowej zjeżdżalni, korpus chłodziarko-zamrażalki oraz elektryczną deskorolkę. Jak wyjaśnił policjantom, zrobił to, bo nie został zaproszony na stypę, a za pieniądze ze sprzedaży rzeczy, sam chciał sobie zrobić imprezę. Policjanci odzyskali skradzione mienie, a 41-latkowi przedstawili zarzuty. Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Gdy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o kradzieży, do której doszło na jednej z posesji na terenie gminy, na miejsce skierował również dzielnicowego. Policjant ustalił okoliczności zdarzenia, a także osobę, która mogła mieć związek z przestępstwem. Dzielnicowy wspólnie z innymi funkcjonariuszami udali się do sąsiedniej posesji, gdzie zastali jej 41-letniego właściciela. Tam policjanci odzyskali skradzioną z terenu posesji jego zmarłej sąsiadki konstrukcję stalowej zjeżdżalni, korpus chłodziarko-zamrażalki oraz elektryczną deskorolkę.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę. Jak wyjaśnił policjantom, zrobił to, bo nie został zaproszony na stypę, a za pieniądze ze sprzedaży rzeczy, sam chciał sobie zrobić imprezę. 41-latek usłyszał już zarzut kradzieży oraz uszkodzenia siatki ogrodzeniowej, przez którą wszedł na teren posesji. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

/ego/