Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci uniemożliwili dalszą jazdę nietrzeźwemu kierowcy

Data publikacji 04.07.2019

Policjanci z Łomianek zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volkswagenem. Jego styl jazdy zwrócił uwagę funkcjonariuszy. Badanie stanu trzeźwości potwierdziło przypuszczenia mundurowych. 24-latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazało się, że pojazd nie posiada ważnych badań technicznych i aktualnej polisy OC, a kierowca uprawnień do kierowania podczas kontroli drogowej. 24-latek za popełnione przestępstwo usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Kilka minut po 23:00 policjanci z komisariatu w Łomiankach patrolując rejon Dziekanowa Leśnego zauważyli w okolicy ulicy Akinsa volkswagena, którego styl jazdy mógł świadczyć o prowadzeniu pojazdu w stanie nietrzeźwości. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali auto do kontroli drogowej uniemożliwiając dalszą jazdę jego kierowcy. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny potwierdziło przypuszczenie mundurowych. 24-latek miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Po sprawdzeniu w systemach informatycznych okazało się, że pojazd nie posiada ważnych badań technicznych i aktualnej polisy OC, a kierowca uprawnień do kierowania podczas kontroli drogowej. 24-latek za popełnione przestępstwo usłyszał już zarzuty. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

/ego/