Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Tragedia na drodze - apelujemy o ostrożność!

Data publikacji 15.04.2019

W sobotę 13 kwietnia br. około 17.00 w miejscowości Umiastów doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 53-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn został potrącony przez pojazd marki skoda. W wyniku poniesionych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. W tym roku na terenie naszego powiatu doszło już do siedmiu tragicznych wypadków drogowych, w których śmierć poniosło dziesięć osób. Policjanci apelują o ostrożność na drodze.

W sobotę 13 kwietnia br. około 17.00 w miejscowości Umiastów doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. 53-letni mężczyzna z niewyjaśnionych przyczyn został potrącony przez pojazd marki skoda. W wyniku poniesionych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały czynności procesowe. Oprócz służb ratunkowych na miejscu obecni byli prokurator oraz biegły w zakresie wypadków w ruchu drogowym. Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o ostrożność na drodze.

/md/