Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 05.11.2018

Tylko policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego z komendy w Starych Babicach podczas przeprowadzonych w czasie długiego weekendu kontroli drogowych, zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie amfetaminę. Dodatkowo kierowca renault był poszukiwany przez sąd na podstawie listu gończego. Zgodnie z jego dyspozycją najbliższe trzy lata spędzi w jednostce penitencjarnej. Teraz o dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach podczas przeprowadzonych na terenie gminy w czasie długiego weekendu kontroli drogowych, zatrzymali trzech mężczyzn. W trakcie interwencji funkcjonariusze ujawnili woreczki foliowe z zawartością białej substancji. We wszystkich trzech przypadkach badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczona przez mundurowych substancja to amfetamina.

Dodatkowo kierowca renault był poszukiwany przez sąd na podstawie listu gończego. Zgodnie z jego dyspozycją najbliższe trzy lata spędzi w jednostce penitencjarnej. Teraz o dalszym losie zatrzymanych zadecyduje sąd. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

/ego/