Marihuanę trzymał w bluzie - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuanę trzymał w bluzie

Data publikacji 20.08.2018

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego kontrolę pojazdu zakończyli zatrzymaniem jego kierowcy. Podczas interwencji funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Narkotyki mężczyzna trzymał schowane w kieszeni bluzy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Około 1:30 w nocy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim patrolując rejon gminy zwrócili uwagę na zaparkowany na ulicy Fabrycznej samochód, w którym znajdowało się trzech młodych mężczyzn. Aby poznać powód tak późnego spotkania w tym miejscu, postanowili podjąć interwencję. W jej trakcie nie uszło uwadze mundurowych nerwowe zachowanie kierowcy i jego dwóch pasażerów.

Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że była to marihuana. Narkotyki mężczyzna trzymał schowane w kieszeni bluzy. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/ego/