Amfetaminę trzymał w saszetce - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Amfetaminę trzymał w saszetce

Data publikacji 09.03.2018

Wczoraj kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z komendy w Starych Babicach zatrzymali w Błoniu Bartłomieja Z. Przy mężczyźnie znaleźli torebkę foliową z białą substancją, którą miał schowaną w saszetce. Badanie narkotesterem wykazało, że była to amfetamina. Policjanci przedstawili 26-latkowi zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni ze Starych Babic zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej sprawdzają każdą informację, którą otrzymają. Tak też było wczoraj, gdy udali się do Błonia. Tam zauważyli nerwowo rozglądającego się mężczyznę, którym okazał się 26-letni mieszkaniec gminy. Podczas interwencji policjanci znaleźli torebkę foliową z białą substancją. Badanie narkotesterem wykazało, że była to amfetamina. Narkotyki mężczyzna miał schowane w saszetce.

Funkcjonariusze zatrzymali Bartłomieja Z. Następnie błońscy policjanci przedstawili mu zarzut posiadania środków odurzających. Teraz 26-latek za przestępstwo, które popełnił odpowie przed sądem. Za ten czyn grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

/ego/