Działania pn. „Bezpieczny uczeń” - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Działania pn. „Bezpieczny uczeń”

Data publikacji 10.11.2017

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komedy Stołecznej Policji w ramach działań profilaktyczno-edukacyjnych pn. „Bezpieczny uczeń” odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach. Spotkanie miało na celu przypomnienie zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze podczas przeprowadzonych spotkań w poszczególnych klasach zachęcali do poznawania i stosowania zasad bezpiecznego poruszania się po drogach.

Policjanci z sekcji profilaktyki społecznej warszawskiej drogówki odwiedzili w tym tygodniu dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach. Podczas zajęć funkcjonariusze zachęcali do poznawania i stosowania zasad bezpiecznego poruszania się po drogach. Zajęcia odbyły się w klasach od I do VII. Każdy uczestnik zajęć otrzymał element odblaskowy, który ma zwiększyć bezpieczeństwo dzieci na drogach. Podczas spotkania dzieci przypomniały sobie numery alarmowe, a także dowiedziały się jak prawidłowo powinno wyglądać zgłoszenie na numer alarmowy.

Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu i ochoczo odpowiadały na pytania zadawane przez policjantów. Oby zdobyta wiedza została rozsądnie wykorzystana na drodze.

/md/

 

  • Policjanci podczas spotkania z uczniami
  • Policjanci podczas spotkania z uczniami
  • Policjanci podczas spotkania z uczniami
  • Policjanci podczas spotkania z uczniami