Nerwowe zachowanie i susz w kieszeni - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nerwowe zachowanie i susz w kieszeni

Data publikacji 21.04.2017

Policjanci z komisariatu w Łomiankach pełniąc służbę na terenie gminy zatrzymali jej mieszkańca. 21-latek, którego nerwowe zachowanie zwróciło uwagę funkcjonariuszy, posiadał przy sobie susz roślinny. Użyty narkotester potwierdził przypuszczenia funkcjonariuszy, że zabezpieczoną substancją była marihuana. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddali dobrowolnie karze.

Policjanci z komisariatu w Łomiankach patrolując ulice gminy zauważyli dwóch młodych mężczyzn, którzy na ich widok skręcili nagle w boczną uliczkę. Funkcjonariusze chcąc poznać powód takiego zachowania, podjęli wobec nich interwencję. Podczas legitymowania nie uszło im uwadze zachowanie 21-latka. Młody mężczyzna w obecności funkcjonariuszy zaczął być nerwowy. Przeprowadzona kontrola osobista pozwoliła na poznanie powodu takiego zachowania.

W kieszeni kurtki mundurowi ujawnili pojemnik, a w nim susz roślinny, który zabezpieczyli. Użyty narkotester potwierdził przypuszczenia funkcjonariuszy, że zabezpieczoną substancją była marihuana. Policjanci zatrzymali Adama G. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddali dobrowolnie karze.

/ego/