Kierujący skuterem z amfetaminą - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kierujący skuterem z amfetaminą

Data publikacji 14.04.2017

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego podjętą około 2.00 w nocy kontrolę drogową zakończyli zatrzymaniem kierującego skuterem. Podczas interwencji funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie amfetaminę, którą miał schowaną w portfelu. Mundurowi zabezpieczyli narkotyki, a zatrzymany trafił do policyjnej celi. Sławomir N. usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, do którego się przyznał i dobrowolnie poddał karze.

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego patrolując ulice gminy kilka minut przed godz. 2.00 w nocy podjęli kontrolę drogową wobec 27-letniego kierowcy skutera. Podczas interwencji funkcjonariuszom nie uszło uwadze jego nerwowe zachowanie. Przeprowadzili kontrolę osobistą. W jej wyniku ujawnili, że mężczyzna posiada przy sobie środki odurzające. Zabezpieczona substancję poddali badaniu narkotesterem, które wykazało, że była to amfetamina

Funkcjonariusze zatrzymali Sławomira N. Podczas pobytu mężczyzny w policyjnej celi, policjanci zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie mieszkańcowi błońskiej gminy zarzutu posiadania środków odurzających. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał się dobrowolnie karze.

/ego/