Prosimy o pomoc w identyfikacji - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Prosimy o pomoc w identyfikacji

Data publikacji 08.09.2021

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, który zginął w dniu 22 czerwca 2021 roku w wypadku kolejowym, do którego doszło na wiadukcie nad rzeką Utrata między miejscowościami Błonie i Ożarów Mazowiecki. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje i mogą pomóc proszone są o kontakt tel. (22) 752 80 00 całodobowo, bądź z wydziałem kryminalnym w godz. 8.00-16.00 tel. 47 724 32 35 lub na adres mailowy:oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl Uwaga! Komunikat zawiera przedmioty należące do zmarłego.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, który zginął w dniu 22 czerwca 2021 roku w wypadku kolejowym, do którego doszło na wiadukcie nad rzeką Utrata między miejscowością Błonie i Ożarów Mazowiecki.

Rysopis: wiek: pomiędzy 30 a 50 lat,

Ujawnione przedmioty: buty mokasyny, koloru brązowo-granatowego z białymi sznurówkami, czapka z daszkiem koloru ciemnogranatowego z logiem firmy „Polo” Ralph Lauren, okulary koloru brązowego z napisem Michael Kors oraz smycz dla psa koloru brązowego.

W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje i mogą pomóc w identyfikacji mężczyzny proszone są o kontakt z dyżurnym komendy w Starych Babicach tel. (22) 752 80 00 całodobowo, bądź z wydziałem kryminalnym w godz. 8.00-16.00 tel. (47) 724 32 35 lub na adres mailowy:oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

 

  • okulary
  • czapka
  • buty
  • chusta
  • smycz