Kolizja i nietrzeźwy kierowca - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolizja i nietrzeźwy kierowca

Data publikacji 24.02.2021

Dochodziła 19:00, gdy dyżurny komisariatu w Błoniu otrzymał zgłoszenie o kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło w miejscowości Kopytów na drodze krajowej nr 92. Jak ustalili funkcjonariusze, kierowca renault thalia zderzył się z renault clio. Badanie alkomatem wykazało, że miał promil alkoholu w organizmie. Natomiast zatrzymana kilka godzin wcześniej kierująca mazdą miała 2,6 promila alkoholu w organizmie. Oboje, gdy wytrzeźwieli usłyszeli zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Dochodziła 19:00, gdy dyżurny komisariatu w Błoniu został powiadomiony o kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 92 w miejscowości Kopytów. Przybyli na miejsce funkcjonariusze ruchu drogowego ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierowca renault talia najechał na tył poprzedzającego go renault clio.

Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca thalii miał promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Natomiast zatrzymana kilka godzin wcześniej przez policjantów z błońskiego ogniwa patrolowo-interwencyjnego kierująca mazdą, miała 2,6 promila alkoholu w organizmie. Oboje, gdy wytrzeźwieli usłyszeli zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości.

podisnp. Ewelina Gromek-Oćwieja