Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szukamy świadków kradzieży z włamaniem do bankomatu

Data publikacji 06.04.2021

Policjanci z komendy w Starych Babicach wykonują czynności w sprawie zdarzenia, jakie miało miejsce w Mościskach 2 kwietnia 2021 roku przed godziną 4:00 nad ranem, gdzie doszło do kradzieży z włamaniem do bankomatu. Każdy, kto posiada informację o zdarzeniu lub przypadkowo uwiecznił to zdarzenie bądź przygotowania do niego w formie materiału video przy wykorzystaniu kamerek samochodowych, proszony jest o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego starobabickiej komendy.

Policjanci z komendy w Starych Babicach prowadzą czynności w sprawie kradzieży z włamaniem do bankomatu. Zdarzenie miało miejsce w dniu 2 kwietnia 2021 roku przed godziną 4:00 nad ranem w Mościskach na ulicy Estrady przy placówce handlowej.

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego starobabickiej komendy pod numerem telefonu 47 724 32 20 bądź całodobowo z dyżurnym jednostki dzwoniąc na numer (22) 752 80 00.

Prosimy również o nadsyłanie drogą elektroniczną nagrań video z kamerek samochodowych przez osoby, które przejeżdżały ulicą Estrady i mogły przypadkowo uwiecznić zdarzenie bądź przygotowania do niego.

Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja