Rewiry Dzielnicowych

Twój Dzielnicowy - wykaz ulic i miejscowości

Data publikacji 20.10.2017

Kliknij na wybraną miejscowość celem uzyskania informacji

o Twoim dzielnicowym


 

Gmina Stare Babice

Babice Nowe

Lipków, ul. Charłampa

Lipków, ul. Przy Parku

Blizne Jasińskiego

Lipków, ul. Hetmańska

Lipków, ul. Rocha Kowalskiego

Blizne Łaszczyńskiego

Lipków, ul. Husarska

Lubiczów

Borzęcin

Lipków, ul. Ignacego Mościckiego

Mariew

Borzęcin Duży

Lipków, ul. Izabelińska

Stanisławów

Borzęcin Mały

Lipków, ul. Jana Skrzetuskiego

Stare Babice

Buda

Lipków, ul. Jastrzębia

Topolin

Janów

Lipków, ul. Józefa Paschalisa-Jakubowicza numery nieparzyste 1-97

Wierzbin

Klaudyn

Lipków, ul. Józefa Paschalisa-Jakubowicza numery nieparzyste 99-131

Wojcieszyn

Koczargi Nowe

Lipków, ul. Józefa Paschalisa-Jakubowicza numery parzyste 2-90

Zalesie

Koczargi Stare

Lipków, ul. Józefa Paschalisa-Jakubowicza numery parzyste 92-116

Zielonki

Kwirynów

Lipków, ul. Karabeli

Zielonki-Parcela

Latchorzew

Lipków, ul. Kazimierza Szetkiewicza

Zielonki-Wieś

Lipków, ul. Akacjowa

Lipków, ul. Kontuszowa

Lipków, ul. Jana Zamoyskiego

 

Gmina Izabelin

Hornówek

Izabelin C

Sieraków

Izabelin

Laski

Truskaw

Izabelin B

Mościska

 

 

Gmina Kampinos

Bieliny

Komorów

Rzęszyce

Bromierzyk

Koszówka

Skarbikowo

Budki Żelazowskie

Kwiatkówek

Stare Gnatowice

Grabnik

Ludwików

Strojec

Granica

Łazy

Strzyżew

Józefów

Łazy Leśne

Szczytno

Kampinos

Pasikonie

Wiejca

Kampinos A

Pindal

Wola Pasikońska

Karolinów

Podkampinos

Zawady

Kirsztajnów

Prusy

 

 

Gmina Leszno

Czarnów

Marianów

Trzciniec

Feliksów

Plewniak

Walentów

Gawartowa Wola

Podrochale

Wąsy-Kolonia

Grabina

Powązki

Wąsy-Wieś

Grądki

Rochale

Wiktorów

Grądy

Roztoka

Wilkowa Wieś

Julinek

Rózin

Wilków

Karpinek

Stelmachowo

Wólka

Kępiaste

Szadkówek

Wyględy

Korfowe

Szymanówek

Zaborów

Ławy

Towarzystwo Czarnów

Zaborówek

Łubiec

 

 

Miejscowość Leszno z wyodrębnionymi ulicami

Adama Mickiewicza

Leśmiana

Reginy

Aleja Wojska Polskiego

Leśna

Sochaczewska

Błońska numery nieparzyste 1-73

Lipowa

Sokołowska

Błońska numery parzyste 2-36

Mariana

Sosnowa

Bohaterów Puszczy Kampinoskiej

Marysieńki

Stanisława Lema

Czesława Miłosza

Młynarska

Stefana Żeromskiego

Fabryczna

Murarska

Strażacka

Harcerska

Ogrodowa

Szkolna

Henryka Sienkiewicza

Otuliny

Tadeusza

Hubala-Dobrzańskiego

Parkowa

Tuwima

Inżynierska

Partyzantów numery parzyste 2-4

Warszawska

Jana Kochanowskiego

Partyzantów numery nieparzyste 3-35

Wąska

Jaśminowa

Piekarska

Widokowa

Juliusza Słowackiego

Podchorążych

Władysława Broniewskiego

Krótka

Podleśna

Wrzosowa

ks. Jana Raczkowskiego

Podzaborówek

Wspólna

Kwiatowa

Polna

 

 

Gmina Błonie

Białutki

Kopytów

Radzików

Białuty

Łaźniew

Rochaliki

Bieniewice

Łaźniewek

Rokitno

Bieniewo-Parcela

Łąki

Rokitno-Majątek

Bieniewo-Wieś

Nowa Górna

Stare Faszczyce

Błonie-Wieś

Nowa Wieś

Stary Łuszczewek

Bramki

Nowe Faszczyce

Wawrzyszew

Cholewy

Nowy Łuszczewek

Witki

Dębówka

Pass

Wola Łuszczewska

Górna Wieś

Piorunów

Żukówka

Konstantów

Radonice

 

Miasto Błonie z wyodrębnionymi ulicami

3 Maja

Kulisiewiczów

Powstańców

11 Listopada

Kwiatowa

Poznańska

Aksamitna

Kwiatów Polnych

Projektowana

Aleja Matki Boskiej Bolesnej

Legionów numery nieparzyste 1-3A

Przejazd

Aleja Norwida

Legionów numery parzyste 4-34

Przeskok

Armii Krajowej

Lesznowska

Przybysza

Wojska Polskiego

Łąki

Przytulna

Asnyka

Łukasińskiego

Reymonta

Bajkowa

Macieja z Błonia

Rynek

Batalionów Chłopskich

Mała

Sadowa

Bieniewicka

Mazowiecka

Sienkiewicza

Brzozowa

Mickiewicza numery 1-11

Składowa

Witolda Pileckiego

Mickiewicza numery 12-29

Słoneczna

Cicha

Mikołaja z Błonia

Słowackiego

Dobrzyńskiego

Modlińska

Sochaczewska numery nieparzyste 1-33A

Ekologiczna

Mokra

Sochaczewska numery parzyste 2-58A

Engelmana

Moniuszki

Solidarności

Fabryczna

Nadrzeczna

Sowińskiego

Faszczycka

Narodowych Sił Zbrojnych

Spacerowa

Graniczna

Narutowicza

Spedycyjna

Grażyny

Niecała

Staszica

Grodziska

Niemstaka

Stefana Szparagi

Harcerska

Nowa

Szarych Szeregów

Jagiellońska

Nowakowskiego

Szkolna

Jana Pawła II

Nowomiejska

Szopena

Jasna

Ogrodowa

Śląska

Jaśminowa

Okrężna

Targowa

Kalinowa

Okrzei

Towarowa

Kamosińskiego

Orzeszkowej

Traugutta

Karczewskiego

Parkowa

Józefa Bema

Kilińskiego

Passowska

Uśmiech

Klonowa

Piaskowa

Warszawska

Kolejowa

Piłsudskiego

Wąska

Kombatantów

Piwna

Wiejska

Konopnickiej

Plantowa

Wierzbowa

Kopernika

Plater

Wspólna

Kościuszki

Pogodna

Wyszyńskiego

Ignacego Krasickiego

Polna

Zacisze

Krótka

Poniatowskiego

Zapomniana

Krzywa

Poprzeczna

Żeromskiego

ks. Prałata Z. Kniołka

 

 

 

Gmina Łomianki

Dąbrowa

Kępa Kiełpińska

Łomianki Dolne

Dąbrowa, ul. dr Jerzego Lutza

Kiełpin

Nowy Dziekanów

Dziekanów Leśny

Kiełpin Poduchowny

Sadowa

Dziekanów Polski

 

 

Miasto Łomianki z wyodrębnionymi ulicami

1 Maja

Kolejowa numery parzyste 60-156

Racławicka

3 Maja

Kolejowa numery parzyste 158-160

Rajska

9 Maja

Konwaliowa

Rolnicza numery nieparzyste 1-143

11 Listopada

Kosynierów

Rolnicza numery parzyste 2-158

22 Września

Krokusa

Rolnicza numery nieparzyste 145-155

adm. Krzysztofa Arciszewskiego

Krótka

Rolnicza numery parzyste 160-162

Agawy

Krzysztofa Kamila Baczyńskiego

Romantyczna

Akacjowa

Krzywa

Równa

Aleksandra Fredry

Księcia Henryka Pobożnego

Równoległa

Aleja Lip

ks. Hugona Kołłątaja

Rzemieślnicza

Armii Krajowej

Kwiatowa

Sasanki

Armii Poznań

Lalkowa

Sezamkowa

Wojska Polskiego

Leśna

Sierakowska

Asfaltowa

Leśnych Dębów

Skrzetuskiego

Baonu Zośka

Ludowa

Słoneczna

Batalionów Chłopskich

Lwowska

Sosnowa

Boczna

Łąkowa

Spacerowa

Brukowa numery nieparzyste 1-23

Łuże

Spokojna

Brukowa numery parzyste 2-18

Łyżwiarska

Sportowa

Brukowa numery nieparzyste 25-29

Macieja Rataja

Stanisława Konarskiego

Brukowa numery parzyste 20-46

Maciejowicka

Stanisława Moniuszki

Brzozowa

Magnolii

Stanisława Staszica

Cienista

Majowa

Stara

Dąbrówki

Malarska

Starej Cegielni

Dębowa

Mała

Staromiejska

Długa

Marcina Kasprzaka

Stary Tor

Dobra

Mieszka I

Stefana Czarnieckiego

Dolna

Mikołaja Reja

Szczęśliwa

dr Jerzego Lutza

Miłosna

Szczytowa

Działkowa

Młocińska

Szeroka

Elizy Orzeszkowej

Modrzewiowa

Szkolna

Fabryczna

Mokra numery nieparzyste 1-3A

Szpitalna

Ferrytowa

Mokra numery parzyste 2-10

Ślepa

Fiołka

Narciarska

Śliska

Francuska

Normatywna

Świerkowa

gen. Alojzego Fryderyka Brühla

Nowa

Tadeusza Kościuszki

gen. Mikołaja Bołtucia

Ofiar Katynia

Ułanów Jazłowieckich

gen. Wojciecha Borzobohatego

Okrężna

Wałowa

Bolesława Chrobrego

Oleńki

Warszawska numery nieparzyste 1-85

Glinianki

Olszynowa

Warszawska numery parzyste 2-80

Gospodarcza

Orzechowa

Warszawska numery nieparzyste 87-167

Gościńcowa

Osiedlowa

Warszawska numery parzyste 82-330

Górna

Osikowa

Warszawska numery nieparzyste 169-191

Graniczna

Palmowa

Warszawska numery parzyste 332-350

Grzybowa

Pancerz

Wąska

Prymasa Stefana Wyszyńskiego

Parkingowa

Wesoła

Gwiaździsta

Parkowa

Weteranów

H.B. Raabego

Partyzantów

Wiejska

Henryka Wieniawskiego

Pasaż Columbia Heights

Wiosenna

Ignacego Jana Paderewskiego

Pasaż Noyelles Les Vermeles

Wiślana numery nieparzyste 1-5

Irysa

Pastewna

Wiślana numery parzyste 2-8

Jana Dąbrowskiego

Pawłowska

Wiślana numery nieparzyste 7-59

Jana Kiepury

Piaskowa

Wiślana numery parzyste 10-92

Jana III Sobieskiego

Pionierów

Wjazdowa

Janusza Kusocińskiego

Podbipięty

Włościańska

Jaśminowa

Podleśna

Wołodyjowskiego

Jedności Robotniczej

Polna

Wólczyńska

Jeziorna

Poprzeczna

Wspólna

Jodłowa

Powstańców Kampinosu

Wyboista

Józefa Poniatowskiego

Powstańców Warszawy

Wydmowa

Józefa Przyłuskiego

Prochowni

Zachodnia

Kaktusowa

prof. Mieczysława Michałowicza

Zagłoby

Kalinowa

Prosta

Zalotna

Kamienista

Przebiśniega

Zaułek

Kampinoska

Przechodnia

Zawilca

Kasztanowa

Przelotowa

Zbowidowska

Kmicica

Przełajowa

Zielona

Kolejowa numery nieparzyste 1-135

Przeskok

Żwirowa

Kolejowa numery parzyste 2-58

Przygodna

Żywiczna

 

Gmina Ożarów Mazowiecki

Bronisze

Michałówek

Płochocin-Osiedle

Domaniewek Pierwszy

Mory

Pogroszew

Duchnice

Myszczyn

Pogroszew-Kolonia

Gołaszew

Ołtarzew

Strzykuły

Jawczyce

Orły

Szeligi

Józefów

Ożarów Mazowiecki

Święcice

Kaputy

Pilaszków

Umiastów

Konotopa

Piotrkówek Duży

Wieruchów

Koprki

Piotrkówek Mały

Wolica

Kręczki

Płochocin

Wolskie

Macierzysz