Aktualności

Akcja profilaktyczna pn. „Nietrzeźwy kierowca”

Data publikacji 14.10.2020

1 października br. na terenie gminy Leszno rozpoczęła się akcja profilaktyczna pn. „Nietrzeźwy kierowca”. Organizatorem akcji, do udziału w której zaproszeni zostali policjanci z Posterunku Policji w Lesznie i Wydziału Ruchu Drogowego komendy w Starych Babicach, jest Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lesznie. Akcja będzie trwała do 30 listopada br.

1 października br. na terenie gminy Leszno rozpoczęła się akcja profilaktyczna pn. „Nietrzeźwy kierowca”. Organizatorem akcji jest Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Lesznie. Do udziału w niej zaproszeni zostali policjanci z Posterunku Policji w Lesznie i Wydziału Ruchu Drogowego komendy w Starych Babicach,.

W trakcie trwania akcji funkcjonariusze podczas prowadzonych kontroli drogowych przekazują kierującym ulotki, otrzymane od organizatora, informujące o celach i założeniach akcji oraz przedmioty i gażdżety promujące bezpieczeństwo. Akcja będzie trwała do 30 listopada br.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja