Odpowiedzą za pobicie - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za pobicie

Data publikacji 02.04.2020

Policjanci z Łomianek zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z pobiciem swojego sąsiada. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło podczas spotkania towarzyskiego. W wyniku doznanych obrażeń pokrzywdzonemu została udzielona pomoc medyczna, a następnie został przetransportowany do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Dwóch mieszkańców łomiankowskiej gminy usłyszało już zarzuty pobicia. Teraz ich sprawą zajmie się sąd.

Kilka minut po 18:00 dyżurny komisariatu w Łomiankach przyjął zgłoszenie o pobiciu mężczyzny. Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło podczas spotkania towarzyskiego. W wyniku doznanych obrażeń pokrzywdzonemu została udzielona pomoc medyczna. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Policjanci zatrzymali do wyjaśnienia dwóch sąsiadów pokrzywdzonego będących uczestnikami spotkania. Mieli od 0,5 do 1,5 promila alkoholu w organizmie. Zatrzymani do czasu wytrzeźwienia trafili do policyjnej celi. W tym czasie funkcjonariusze zgromadzili materiał dowodowy w sprawie i wyjaśnili udział biorących w zdarzeniu osób. Dwóch mieszkańców łomiankowskiej gminy usłyszało już zarzuty pobicia. Teraz ich sprawą zajmie się sąd.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja