Odpowie za kradzież perfum - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież perfum

Data publikacji 10.01.2020

Policjanci z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim zatrzymali mieszkankę gminy w związku z kradzieżami perfum, do których doszło na przełomie grudnia ubr. i stycznia br. Policjanci rozpoznali kobietę, której wizerunek został utrwalony na monitoringu i gdy pojawiła się ponownie w okolicy placówki handlowej, zatrzymali ją. 22-latka przyznała się do popełnienia przestępstwa. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Kilka minut po 13:00 policjanci z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim zostali powiadomieni o kradzieżach perfum w jednej z placówek handlowych, do których doszło na przełomie grudnia ubr. i stycznia br. Na monitoringu został utrwalony wizerunek kobiety, która dokonała tych czynów. Policjanci rozpoznali ją i jeszcze tego samego dnia zatrzymali, gdy ponownie pojawiła się w okolicach placówki handlowej.

Policjanci zgromadzili materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie 22-latce zarzutu kradzieży. Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta swoim zachowaniem spowodowała straty w wysokości blisko 700 złotych. Mieszkanka ożarowskiej gminy przyznała się do popełnienia przestępstwa. Za kradzież grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/mb