Święta spędziła w policyjnej celi - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Święta spędziła w policyjnej celi

Data publikacji 31.12.2019

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach zatrzymali mieszkankę gminy, której chcieli udzielić pomocy, gdy siedziała w przydrożnym rowie. Od początku kobieta zwracała się agresywnie i wulgarnie, znieważając udzielających jej pomocy policjantów. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Tuż przed 19.00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach przeprowadzali interwencję z nietrzeźwą mieszkanką gminy, którą zastali siedzącą w przydrożnym rowie. Kobieta była pod wpływem alkoholu, badanie wykazało, że miała w organizmie 3 promile. Funkcjonariusze pomagali kobiecie podnieść się, gdy ta zaczęła zachowywać się agresywnie obrażając i słowami wulgarnymi znieważając funkcjonariuszy.

Mieszkanka starobabickiej gminy została zatrzymana przez policjantów. Usłyszała już zarzuty znieważenia funkcjonariuszy publicznych. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Teraz o dalszym losie 43-latki zadecyduje sąd.

asp. Marta Dymek

  • Policjant prowadzi zatrzymaną