Poszukujemy świadków wypadku - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukujemy świadków wypadku

Data publikacji 09.10.2019

5 października br. około 14.00 na drodze ekspresowej S2 w miejscowości Konotopa (gmina Ożarów Mazowiecki) doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech pojazdów. W wyniku tego zdarzenia kierujący i pasażer z pojazdu renault trafili do szpitala. Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, a także osoby, których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów, proszone są o kontakt z prowadzącą sprawę asp. Ewą Wąsik tel. (22) 604 32 26.

W sobotę 5 października br. około godziny 14.00 na drodze ekspresowej S2 w miejscowości Konotopa (gmina Ożarów Mazowiecki) miał miejsce wypadek drogowy z udziałem trzech pojazdów, niebieskego mercedesa typu bus i dwóch samochodów osobowych, czarnego renault clio i jaguara koloru czarnego. Niestety w wyniku tego zdarzenia kierujący i pasażer z pojazdu renault trafili do szpitala. Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin trwały czynności służb ratunkowych.

Świadkowie tego wypadku oraz osoby mogące przyczynić się do ustalenia okoliczności zdarzenia, a także osoby, których pojazdy były wyposażone w rejestratory obrazów, proszone są o kontakt z prowadzącą sprawę asp. Ewą Wąsik tel. (22) 604 32 26 lub Naczelnikiem Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tel. (22) 604 32 21 albo całodobowo z Komendą Powiatową Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach tel. (22) 752 80 00. Do Państwa dyspozycji pozostaje również adres poczty elektronicznej e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o ostrożność na drodze.

/md/mb