Policjanci z wizytą w przedszkolu - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z wizytą w przedszkolu

Data publikacji 11.09.2019

Aspirant Marta Dymek ze starobabickiej komendy wspólnie z dzielnicowym z błońskiego komisariatu aspirantem Sebastianem Topolewskim przeprowadzili spotkanie profilaktyczne w Przedszkolu Publicznym nr 5 w Radzikowie. Podczas wizyty opowiedzieli najmłodszym o zagrożeniach jakie mogą nas spotkać na drodze, w domu, przedszkolu i na placu zabaw. Na koniec przedszkolaki zobaczyły policyjny radiowóz, do którego mogli wejść i uruchomić sygnały błyskowe i dźwiękowe.

Policjantka z komendy w Starych Babic na co dzień zajmująca się profilaktyką aspirant Marta Dymek wspólnie z dzielnicowym z komisariatu w Błoniu aspirantem Sebastianem Topolewskim odwiedzili najmłodszych mieszkańców błońskiej gminy uczęszczających do Przedszkola Publicznego nr 5 im. „Kubusia Puchatka” w Radzikowie. Podczas spotkania opowiedzieli dzieciom o bezpieczeństwie na drodze oraz właściwym postępowaniu w kontakcie z osobami obcymi. Ponadto jak bezpiecznie podróżować samochodem, bawić się w domu i w przedszkolu.

Dzieci dowiedziały się też, jak bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych oraz dlaczego tak ważne jest, aby być zawsze widocznym i nosić elementy odblaskowe. Policjanci przypomnieli również przedszkolakom o numerach alarmowych służb ratunkowych, z których należy korzystać w sytuacji zagrożenia.

Na koniec przedszkolaki zobaczyły policyjny radiowóz, do którego mogły wejść i uruchomić sygnały błyskowe i dźwiękowe.

/md, ego/

 

 

  • Policjanci podczas spotkania profilaktycznego z dziećmi
  • Policjanci podczas spotkania profilaktycznego z dziećmi
  • Policjanci podczas spotkania profilaktycznego z dziećmi