Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mefedron w popielniczce i osłonie przeciwsłonecznej

Data publikacji 09.09.2019

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ze starobabickiej komendy podczas patrolowania ulic gminy zatrzymali 29-letniego mieszkańca. Podczas kontroli drogowej ujawnili w popielniczce i osłonie przeciwsłonecznej woreczki z białym proszkiem. Badanie narkotesterem wykazało, że był to należący do mężczyzny mefedron. Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka minut po 23.00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego ze starobabickiej komendy podczas patrolowania ulic gminy podjęli interwencję wobec mężczyzny siedzącego w zaparkowanym pojeździe. W trakcie rozmowy funkcjonariuszom nie uszło uwadze jego nerwowe zachowanie. Podczas kontroli pojazdu w miejscu popielniczki i osłony przeciwsłonecznej mundurowi ujawnili woreczki z białym proszkiem.

Badanie narkotesterem wykazało, że był to mefedron. Policjanci zatrzymali 29-latka. Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz o dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd.

/ego/