Odpowie za posiadanie narkotyków - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 05.09.2019

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach zatrzymali w nocy obywatela Ukrainy. Podczas interwencji funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie susz roślinny. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczoną substancją jest marihuana. 25-latek trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Kilka minut po 21:00 policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach pełniąc służbę na terenie izabelińskiej gminy podjęli interwencję wobec obywatela Ukrainy. Tą zakończyli zatrzymaniem mężczyzny. W trakcie legitymowania 25-latka mundurowi ujawnili susz roślinny należący do mężczyzny. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczoną substancją jest marihuana.

Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

/ego/