Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany kierowca odpowie za posiadanie narkotyków

Data publikacji 02.09.2019

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach zatrzymali kierowcę volkswagena. Podczas interwencji okazało się, że mężczyzna był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego wydanego przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie. W trakcie kontroli pojazdu funkcjonariusze ujawnili jeszcze marihuanę i metamfetaminę należącą do mieszkańca starobabickiej gminy. Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj w nocy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach zatrzymali do kontroli drogowej jadącego ulicą Warszawską volkswagena. Auto prowadził mieszkaniec starobabickiej gminy, który jak się okazało po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych, był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, bo te zostało mu zatrzymane podczas ostatniej interwencji podjętej przez ten sam patrol za kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających.

W trakcie kontroli pojazdu funkcjonariusze ujawnili jeszcze marihuanę i metamfetaminę należącą do kierowcy. Za posiadanie środków odurzających ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

/ego/