Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podczas policyjnej interwencji posiadali przy sobie marihuanę

Data publikacji 03.06.2019

Tylko w weekend policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach zatrzymali na terenie izabelińskiej gminy dwie osoby. Mężczyzna oraz pasażerka zatrzymanego do kontroli drogowej pojazdu usłyszeli zarzut posiadania środków odurzających. Oboje podczas policyjnej interwencji posiadali przy sobie marihuanę. Przyznali się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddali się karze.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach tylko przez weekend pełniąc służbę na terenie izabelińskiej gminy zatrzymali dwie osoby mające związek z przestępczością narkotykową. Najpierw w piątek kilka minut przed 22.00 przeprowadzili interwencję wobec obywatel Białorusi. W jej trakcie zabezpieczyli pojemniczek z zawartości suszu roślinnego, który mężczyzna miał przy sobie. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczoną substancją była marihuana.

Następnie wczoraj kilka minut po północy na ulicy Tetmajera w Izabelinie zatrzymali do kontroli drogowej renault. Policjanci wyczuli woń przypominającą zapach marihuany wydobywającą się z pojazdu. W trakcie kontroli w torebce pasażerki ujawnili słoiczek, w którym również był susz roślinny. I w tym przypadku badanie wykazało, że była to marihuana. Oboje usłyszeli już zarzut posiadania środków odurzających. Przyznali się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddali się karze. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

/ego/