Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie Wielkanocne w starobabickiej komendzie

Data publikacji 10.04.2019

Wczoraj w sali odpraw odbyło się Spotkanie Wielkanocne kadry kierowniczej Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach. W spotkaniu udział wzięli m. in. przedstawiciele władz samorządowych, instytucji, służb powiatowych i gminnych, prokuratur rejonowych, Wojska Polskiego oraz Kampinoskiego Parku Narodowego. Zaproszonych gości, na co dzień współpracujących z Policją w zakresie bezpieczeństwa, przywitał Komendant Powiatowy Policji młodszy inspektor Tomasz Dałek, który wszystkim zebranym złożył życzenia.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych wczoraj w siedzibie Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego odbyło się uroczyste spotkanie kadry kierowniczej, policjantów i pracowników komendy oraz zaproszonych gości. W spotkaniu udział wzięli m. in. przedstawiciele władz samorządowych, instytucji, służb powiatowych i gminnych, prokuratur rejonowych, Wojska Polskiego oraz Kampinoskiego Parku Narodowego.

W trakcie spotkania Komendant Powiatowy Policji młodszy inspektor Tomasz Dałek złożył wszystkim zebranym świąteczne życzenia, do których przyłączył się również Wicestarosta Warszawski Zachodni Pan Wojciech Białas. Świąteczną modlitwę odmówił ks. dr Marek Pawlak – Wikary w Parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Starych Babicach. Następnie uczestnicy spotkania, zgodnie z tradycją, podzielili się jajkiem.

/ego/