Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kierowca z sądowym zakazem odpowie za spowodowanie kolizji

Data publikacji 05.04.2019

Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy w Starych Babicach zatrzymali kierowcę BMW po tym, gdy ten spowodował kolizję. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że obowiązywał go do października br. zakaz prowadzenia pojazdów. 46-latek usłyszał już zarzut niestosowania się do sądowego zakazu. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Dochodziła 20.00, gdy dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie kolizji, do której doszło na terenie jednego z parkingów w Łomiankach. Na miejsce udali się policjanci z wydziału ruchu drogowego. Tam zastali pokrzywdzonego oraz kierowcę BMW. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna wykonując manewr cofania uderzył w samochód pokrzywdzonego. Za popełnione wykroczenie funkcjonariusze nałożyli na 46-latka grzywnę w drodze postępowania mandatowego.

Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że kierującego BMW obywatela Rosji obowiązywał jeszcze do października br. zakaz prowadzenia pojazdów. Mężczyzna usłyszał już zarzut niestosowania się do sądowego zakazu. Przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

/ego/