Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy kierowca, który uderzył w barierę energochłonną, w samochodzie miał mefedron

Data publikacji 13.03.2019

Dochodziła 1:00 w nocy, gdy policjanci z Ożarowa Mazowieckiego udali się na miejsce zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie S8. Tam kierowca suzuki stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Na wycieraczce pasażera funkcjonariusze ujawnili jeszcze mefedron. 29-latek, gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Około 1:00 w nocy policjanci z komendy w Starych Babicach podczas konwoju osoby zatrzymanej byli świadkami zdarzenia drogowego, do którego doszło na trasie S8. Kierujący suzuki stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w barierę energochłonną. Na miejsce natychmiast dojechała załoga patrolowo-interwencyjna z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim, która przeprowadziła czynności na miejscu kolizji. W ich trakcie sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem wykazało, że wcześniej spożywał alkohol. Miał go 1,5 promila w organizmie.

Podczas kontroli pojazdu funkcjonariusze na wycieraczce pasażera ujawnili jeszcze zawiniątko z folii aluminiowej. Jego zawartość stanowiła substancja, którą mundurowi sprawdzili narkotesterem. Jak się okazało, był to mefedron. Policjanci zatrzymali 29-latka i osadzili mężczyznę w policyjnej celi. Gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

/ego/