Apelujemy o ostrożność na drodze! - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Apelujemy o ostrożność na drodze!

Data publikacji 11.03.2019

W sobotę wieczorem na terenie lesznowskiej gminy na drodze wojewódzkiej numer 580 doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Jednym z nich podróżowała kobieta w widocznej ciąży i z półtorarocznym dzieckiem, natomiast drugi kierowca został przetransportowany lotniczym pogotowiem ratunkowym do szpitala. Policjanci apelują o ostrożność na drodze i przestrzeganie przepisów drogowych.

W sobotę około 19.00 na terenie lesznowskiej gminy miał miejsce kolejny poważny wypadek. W Grądach na drodze wojewódzkiej numer 580 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że kierujący mitsubishi uderzył w tył jadącego przed nim seata, którym podróżowała kobieta w widocznej ciąży i z półtora rocznym dzieckiem, a następnie uderzył w słup drogowy. W wyniku tego zdarzenia 4 osoby trafiły do szpitala. Kierowca mitsubishi został przetransportowany lotniczym pogotowiem lotniczym. Inni użytkownicy drogi musieli się liczyć z dużymi utrudnieniami, na czas lądowania śmigłowca ruch został całkowicie wstrzymany. Policjanci przez kilka godzin pracowali na miejscu wypadku.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg, zarówno do kierowców, jak i niechronionych uczestników ruchu drogowego o rozwagę, ostrożność oraz respektowanie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że przepisy ruchu drogowego, znaki drogowe, ograniczenia prędkości są po to, by się do nich dostosować!

/ego/

 

 

  • Miejsce wypadku drogowego
  • Miejsce wypadku drogowego
  • Miejsce wypadku drogowego