Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za posiadanie amfetaminy i marihuany

Data publikacji 07.03.2019

Trzech zatrzymanych mężczyzn oraz zabezpieczone kilkanaście gramów środków odurzających i substancji psychotropowych, to efekt kilku ostatnich dni pracy policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim. Mężczyźni, którzy je posiadali odpowiedzą teraz za popełnienie przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, która za ten czyn przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim podczas ostatnich kilku dni zatrzymali trzech mężczyzn, którzy mieli związek z przestępczością narkotykową. W wyniku podjętych kontroli drogowych, funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie kilkanaście gramów środków odurzających i substancji psychotropowych.

Najpierw podczas interwencji podjętej wobec kierowcy audi, funkcjonariusze ujawnili pod jego siedzeniem amfetaminę. Kolejną porcję tego narkotyku znaleźli u kierowcy daewoo. Mężczyzna podczas kontroli drogowej trzymał ją w dłoni. Wczoraj w nocy funkcjonariusze zatrzymali pasażera volkswagena, który w kieszeniach spodni trzymał kilka „dilerek” z zawartością białego proszku i suszu roślinnego. Badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczonymi substancjami były amfetamina i marihuana. 37-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że miał 1,3 promila alkoholu w organizmie.

Mężczyźni odpowiedzą teraz za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych. Za popełnienie tego przestępstwa ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz o ich dalszym losie, zadecyduje sąd.

/ego/