Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za posiadanie środków odurzających

Data publikacji 07.02.2019

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach najpierw w Latchorzewie podjęli interwencję wobec 36-latka. Podczas kontroli funkcjonariusze ujawnili w saszetce należącej do mężczyzny haszysz. Następnie w Zielonkach podczas kontroli drogowej u kierowcy forda ujawnili marihuanę. Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dochodziła 19:00, gdy policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komendy w Starych Babicach patrolując rejon gminy, zauważyli w Latchorzewie mężczyznę, którego zachowanie zwróciło ich uwagę. Podczas interwencji mundurowi ujawnili w saszetce należącej do niego haszysz. Następnie w Zielonkach na ulicy Południowej zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda. I tym razem funkcjonariusze ujawnili środki odurzające. Zabezpieczoną substancją okazał się być marihuana.

Za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Teraz o dalszym losie mężczyzn zadecyduje sąd.

/ego/