Mikołajkowa wizyta w komendzie - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Mikołajkowa wizyta w komendzie

Starobabicką komendę odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zaborowie. Goście bardzo chcieli zwiedzić budynek komendy oraz przyjrzeć się z bliska pracy policjantów. Podczas wizyty policjanci udzielili rad najmłodszym, jak zadbać o swoje bezpieczeństwo.

Policjantów w starobabickiej komendzie odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Zaborowie. Goście bardzo chcieli zwiedzić budynek komendy oraz przyjrzeć się z bliska pracy policjantów. W rolę przewodnika wcielił się dzielnicowy sierż. sztab. Zbigniew Bednarski i policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną mł. asp. Marta Dymek. Nasi goście mieli możliwość zwiedzenia policyjnej celi i odciśnięcia swoich linii papilarnych. Dzieci odwiedziły dyżurkę i policjantów z zespołu nieletnich.

Najmłodsi usłyszeli kilka rad na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. Dzieci dowiedziały się również, jak prawidłowo przekazywać informacje dyspozytorowi numeru alarmowego. Na koniec spotkania dzielnicowy sierż. sztab. Zbigniew Bednarski zaprosił gości do oglądania oznakowanego radiowozu. Każdy mógł wejść do środka samochodu i uruchomić sygnały dźwiękowe i błyskowe. Każdy uczestnik spotkania otrzymał od policjantów odblaskowy prezent, który wpłynie na bezpieczeństwo małych mieszkańców naszego powiatu.

/md/


 


 

  • Mikołajkowa wizyta w komendzie
  • Mikołajkowa wizyta w komendzie
  • Mikołajkowa wizyta w komendzie