Spotkanie dzielnicowych z dziećmi - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Spotkanie dzielnicowych z dziećmi

Data publikacji 03.12.2018

Wszyscy wiemy, jak wiele zależy od bezpiecznego i prawidłowego zachowania naszych pociech. Aby mogły prawidłowo postępować, muszą się najpierw tego nauczyć. Dlatego dzielnicowi z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim starszy aspirant Sebastian Kawka oraz aspirant Marek Warowny odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej w Święcicach i przybliżyli najmłodszym podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Policjanci na co dzień spotykają się z dziećmi w przedszkolach i szkołach podstawowych. Tym razem dzielnicowi z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim starszy aspirant Sebastian Kawka oraz aspirant Marek Warowny odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Święcicach.

Policjanci przybliżyli dzieciom podstawowe zasady zachowania bezpieczeństwa szczególnie w kontaktach z nieznajomymi, na drodze, w domu i na placach zabaw. Przypomnieli numer alarmowy 112 oraz omówili sytuacje, w których należy z niego korzystać. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dzielnicowi opowiedzieli też o swojej pracy oraz zaprezentowali podstawowe wyposażenie do służby.

/ego/