Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dla jednej z mieszkanek nieporozumienie sąsiedzkie zakończyło się pobytem w policyjnej celi

Data publikacji 31.10.2018

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie o nieporozumieniu, do jakiego doszło pomiędzy sąsiadami. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Podczas ustalania okoliczności zdarzenia, jedna z uczestniczek słowami wulgarnymi zaczęła znieważać interweniującego funkcjonariusza. 36-latka została zatrzymana. Była nietrzeźwa. Miała 1,8 promila alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwiała usłyszała zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego podczas pełnienia obowiązków służbowych.

Było kilka minut po 17.00, gdy dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie interwencji. Według relacji zgłaszającej, doszło do nieporozumienia pomiędzy sąsiadami. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Tam zastali zgłaszającą oraz drugą kobietę, która wykrzykiwała obraźliwe i wulgarne słowa. Podczas ustalania okoliczności zdarzenia, swoją agresję słowną przeniosła na funkcjonariuszy i zaczęła znieważać słowami wulgarnymi interweniującego policjanta.

Mundurowi zatrzymali 36-latkę. Kobieta była nietrzeźwa. Badanie alkomatem wykazało, że miała 1,8 promila alkoholu w organizmie. Do czasu wytrzeźwienia została osadzona w policyjnej celi. Gdy wytrzeźwiała usłyszała zarzut znieważenia funkcjonariusza publicznego podczas pełnienia obowiązków służbowych. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do roku.

/ego/