Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń! - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Data publikacji 15.10.2018

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży perfum w drogerii w Ożarowie Mazowieckim. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim w siedzibie jednostki przy ulicy Kolejowej 2.

Policjanci z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży perfum w drogerii w Ożarowie Mazowieckim, która miała miejsce w dniu 30 sierpnia br. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Mężczyzna był w wieku 25-30 lat, wzrostu około 180 cm, włosy koloru ciemnego. Ubrany w kurtkę sportową koloru czarnego, biały t-shirt z czarnym napisem oraz spodnie koloru ciemnego.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub posiada informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Ożarowie Mazowieckim w siedzibie jednostki przy ulicy Kolejowej 2 lub telefoniczny pod numerem (22) 722 10 07. Informacje można przekazać w formie elektronicznej pisząc na adres e-mail: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl, powołując się na numery sprawy RSD-441/18, KP-O-KR-5237/18.

/ego/

 

 

  • Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!
  • Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!
  • Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!
  • Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!