Usłyszał zarzut kradzieży telefonu - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Usłyszał zarzut kradzieży telefonu

Data publikacji 05.10.2018

Kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego zatrzymali Henryka W. Mężczyznę zastali w jego miejscu zamieszkania. Jak ustalili funkcjonariusze, 57-latek przywłaszczył sobie telefon komórkowy, który w sierpniu br. zabrał mężczyźnie śpiącemu w parku. Policjanci przedstawili zatrzymanemu zarzut kradzieży. Mieszkaniec ożarowskiej gminy przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał zgłoszenie kradzieży telefonu komórkowego, do której miało dojść w sierpniu br. w parku miejskim na terenie Ożarowa Mazowieckiego. Policjanci ustalili okoliczności, w jakich doszło do przestępstwa i zebrali materiał dowodowy. Wszystko wskazywało na to, że kradzieży mógł dokonać mieszkaniec gminy.

Do sprawy włączyli się kryminalni z komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, którzy ustalili miejsce pobytu mężczyzny. Wczoraj zapukali do jego drzwi. Funkcjonariusze zatrzymali Henryka W. W jego miejscu zamieszkania ujawnili i zabezpieczyli skradziony telefon. 57-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i poddał dobrowolnie karze.

/ego/