Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwy traktorzysta na „krajowej dziewięćdziesiątce dwójce”

Data publikacji 18.08.2018

Kilka minut po 23:00 policjanci z Ożarowa Mazowieckiego patrolując rejon gminy zauważyli traktor poruszający się po drodze krajowej nr 92. Kierujący prowadził pojazd „wężykiem”. Policjanci natychmiast zatrzymali pojazd do kontroli drogowej i sprawdzili stan trzeźwości traktorzysty. Badanie wykazało, że miał 2 promile alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego komisariatu w Ożarowie Mazowieckim pełniąc nocną służbę, patrolowali rejon gminy. kilka minut po 23:00 zauważyli w Ołtarzewie traktor poruszający się po drodze krajowej nr 92. Styl jazdy kierowcy wskazywał, że może znajdować się w stanie po użyciu alkoholu. Kierujący prowadził pojazd „wężykiem”.

Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali go do kontroli drogowej. Sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia mundurowych. Mężczyzna był nietrzeźwy. Miał 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy. Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

/ego/