Zgrany duet. On ukradł telefon, ona go zbyła - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zgrany duet. On ukradł telefon, ona go zbyła

Data publikacji 09.08.2018

Dzielnicowi z Łomianek zatrzymali mężczyznę i kobietę, którzy ukradli telefon komórkowy i wstawili do lombardu. On usłyszał zarzut kradzieży, ona pomogła w zbyciu i usłyszała zarzut paserstwa. Przestępstwa te zagrożone są karą do pięciu lat pozbawienia wolności. Oboje przyznali się do zarzucanych im czynów i poddali dobrowolnie karze.

Do komisariatu w Łomiankach przyszedł pokrzywdzony, który zgłosił, że w jednym z lokali gastronomicznych na terenie gminy został skradziony jego telefon. Mężczyzna pozostawił telefon na stoliku i oddalił się na chwilę, po powrocie okazało się, że telefonu już nie ma. Moment kradzieży zarejestrowały kamery monitoringu. Dzielnicowi z Łomianek zatrzymali dwoje mieszkańców gminy Mariusza S., który ukradł telefon oraz Małgorzatę S., która go zbyła w jednym z lombardów. 42-latek i 32-latka trafili do policyjnej celi.

Oboje usłyszeli już zarzuty, on kradzieży, ona paserstwa. Przestępstwa te zagrożone są karą do 5 lat pozbawienia wolności. Małgorzata S. i Mariusza S. przyznali się do zarzucanych im czynów i poddali dobrowolnie karze.

/md/

  • Policjant z zatrzymaną kobietą
  • Policjant z zatrzymanym mężczyzną