Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Data publikacji 24.08.2018

Ożarowscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży mienia. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim, w siedzibie jednostki przy ulicy Kolejowej 2.

Policjanci z komisariatu w Ożarowie Mazowieckim prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży mienia, która miała miejsce w dniu 12 lipca br. na terenie runku hurtowego w Broniszach. Numer sprawy KP-O-4223/18.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje go lub posiada informacje na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z st. asp. Justyną Ciok, policjantem prowadzącym sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Kolejowej 2. Informacje można przekazać także telefonicznie na numer telefonu /22/ 722 10 07 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.warszawa-zach@ksp.policja.gov.pl

/ego/