Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni po służbie zatrzymali poszukiwanego listem gończym

Data publikacji 10.07.2018

Kryminalni z komendy w Starych Babicach w czasie wolnym od służby, zatrzymali poszukiwanego listem gończym 50-latka. Wracając wczoraj po służbie do domu na jednej z ulic zauważyli mieszkańca lesznowskiej gminy. Wiedzieli, że mężczyzna jest poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Brodnicy. Policjanci o zdarzeniu poinformowali dyżurnego, który na miejsce skierował umundurowany patrol.

Wczoraj funkcjonariusze z wydziału kryminalnego komendy w Starych Babicach w czasie wolnym od służby na jednej z ulic Zaborowa zauważyli mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Brodnicy. Policjanci o zdarzeniu poinformowali dyżurnego, który na miejsce skierował umundurowany patrol.

Policjanci zatrzymali 50-letniego mieszkańca lesznowskiej gminy. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna zgodnie z dyspozycją listu gończego trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie karę 14 dni dni pozbawienia wolności.

/ego/