Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

I etap eliminacji do „Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji”

Data publikacji 06.06.2018

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach odbył się I etap eliminacji do „Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji”. Policjanci mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy. Najlepszy dyżurny, który uzyskał najlepsze wyniki będzie reprezentować naszą komendę w II etapie przeprowadzonym przez Komendę Stołeczną Policji. III etap, a więc ogólnopolski finał, odbędzie się jesienią w Szkole Policji w Katowicach.

Wczoraj na sali odpraw w Komendzie Powiatowej Policji w Starych Babicach odbył się I etap eliminacji do „Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji”. W zawodach udział wzięło 17 funkcjonariuszy pełniących służbę na stanowisku kierowania jednostek organizacyjnych Policji z terenu powiatu warszawskiego zachodniego. Funkcjonariusze mieli za zadanie rozwiązać test wiedzy zawodowej składający się z 60 pytań. Policjantów przywitał Komendant Powiatowy Policji mł. insp. Tomasz Dałek oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji podinsp. Krzysztof Paska, którzy życzyli funkcjonariuszom wysokich wyników i powodzenia na tym etapie zawodów.

Najlepszy dyżurny, który uzyskał najlepsze wyniki będzie reprezentować naszą komendę w II etapie przeprowadzonym przez Komendę Stołeczną Policji w dniu 19 września br. III etap, a więc ogólnopolski finał, odbędzie się jesienią w Szkole Policji w Katowicach.

/ego/

 

Ładowanie odtwarzacza...