Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór za pchnięcie nożem i posiadanie marihuany

Data publikacji 17.05.2018

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał informację od zespołu Pogotowia Ratunkowego o przewiezieniu do szpitala mężczyzny z raną kłutą pleców. Do zdarzenia doszło w nieustalonym miejscu i okolicznościach. Rozwiązaniem sprawy zajęli się ożarowscy detektywi i kryminalni z komendy w Starych Babicach. Dwa dni później policjanci zatrzymali 17-letniego Jakuba S. W jego miejscu zamieszkania ujawnili marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut naruszenia czynności narządów ciała oraz posiadania środków odurzających. Wczoraj prokurator objął mieszkańca ożarowskiej gminy dozorem Policji.

W niedzielną noc dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim został powiadomiony przez zespół Pogotowia Ratunkowego o przewiezieniu do szpitala prawdopodobnie pobitego mężczyzny, który posiadał ranę kłutą pleców. Nie wiadomo było dokładnie gdzie i w jakich okolicznościach doszło do urazu, jaki odniósł pokrzywdzony. Rozwiązaniem sprawy zajęli się ożarowscy detektywi i kryminalni z komendy w Starych Babicach.

Policjanci podczas zbierania informacji ustalili, że do zdarzenia mogło dojść podczas spotkania towarzyskiego, w którym uczestniczył mężczyzna. To podczas jego trwania pokrzywdzony został ugodzony nożem w plecy, w wyniku czego doszło do naruszenia płuca. We wtorek rano funkcjonariusze zatrzymali do wyjaśnienia sześć osób, które mogły mieć związek z tą sprawą. Wszyscy zostali przesłuchani, a zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 17-letniemu Jakubowi S. zarzutu naruszenia czynności narządów ciała. Mieszkaniec ożarowskiej gminy odpowie również za posiadanie marihuany, którą kryminalni zabezpieczyli podczas przeszukania w jego miejscu zamieszkania.

Wczoraj prokurator, po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym, zastosował wobec 17-latka środek zapobiegawczy i objął go dozorem Policji.

/ego/