Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Komendant Powiatowy wraz z I Zastępcą nadzorowali zabezpieczenie protestu w Łomiankach

Data publikacji 15.05.2018

Wczoraj po południu przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Łomiankach odbyło się zgromadzenie publiczne w postaci pikiety, którego celem był protest mieszkańców przeciwko budowie Małej Obwodnicy Łomianek. Nadzór nad zabezpieczeniem protestu objął Komendant Powiatowy Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach młodszy inspektor Tomasz Dałek wraz z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji podinspektorem Krzysztofem Paską, którzy udali się na miejsce pikiety.

Mieszkańcy gminy Łomianki poinformowali o zgromadzeniu publicznym w postaci pikiety, którego celem był protest mieszkańców przeciwko budowie Małej Obwodnicy Łomianek. Protest odbył się wczoraj po południu przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Łomiankach. Policjanci, w związku z możliwymi do wystąpienia utrudnieniami w ruchu drogowym, na bieżąco monitorowali rejon ulicy Warszawskiej podczas zgromadzenia oraz po jego zakończeniu.

Nadzór nad zabezpieczeniem protestu objął Komendant Powiatowy Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach młodszy inspektor Tomasz Dałek wraz z I Zastępcą Komendanta Powiatowego Policji podinspektorem Krzysztofem Paską, którzy udali się na miejsce pikiety.

Podczas zgromadzenia policjanci nie odnotowali zakłócenia porządku publicznego oraz zagrożenia bezpieczeństwa zarówno osób biorących udział w zgromadzeniu, jak i utrudnień w ruchu drogowym.

/ego/