Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci ustalili miejsce pobytu poszukiwanej małoletniej

Data publikacji 15.05.2018

Policjanci z zespołu do spraw nieletnich i patologii oraz Rewiru Dzielnicowych komendy w Starych Babicach, gdy tylko ustalili możliwe miejsca pobytu poszukiwanej 15-latki, równolegle udali się pod wskazane adresy. W pewnym momencie zauważyli dziewczynę, jak w towarzystwie dorosłych osób wsiada do samochodu. Podczas kontroli drogowej i legitymowania okazało się, że pasażerką była małoletnia, która była poszukiwana celem ustalenia miejsca pobytu w związku z niepowrotem do placówki opiekuńczej. Policjanci o odnalezieniu 15-latki powiadomili policjantów z Radomia, którzy prowadzili poszukiwania, a następnie przekazali dziewczynę pod opiekę wychowawców.

Do policjantów z zespołu do spraw nieletnich i patologii komendy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego dotarła informacja o poszukiwaniu 15-letniej mieszkanki powiatu, która nie powróciła do placówki opiekuńczej. Funkcjonariusze wspólnie z dzielnicowym oraz Kierownikiem Rewiru Dzielnicowych komendy w Starych Babicach, gdy tylko ustalili możliwe miejsca pobytu poszukiwanej 15-latki, równolegle udali się pod wskazane adresy.

W pewnym momencie zauważyli dziewczynę, jak w towarzystwie dorosłych osób wsiada do samochodu i odjeżdża. Funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. Podczas legitymowania okazało się, że pasażerką była małoletnia, która była poszukiwana celem ustalenia miejsca pobytu. Policjanci o odnalezieniu 15-latki powiadomili policjantów z Radomia, którzy prowadzili poszukiwania, a następnie przekazali dziewczynę pod opiekę wychowawcom placówki.

/ego/