Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Protest w Łomiankach przy ul. Warszawskiej – możliwe utrudnienia

Data publikacji 14.05.2018

Dzisiaj w godzinach 16.30-17.30 w miejscowości Łomianki przy ul. Warszawskiej 115 przed budynkiem Urzędu Miejskiego odbędzie się zgromadzenie publiczne w postaci pikiety, którego celem jest protest mieszkańców przeciwko budowie Małej Obwodnicy Łomianek. Policjanci na bieżąco będą reagować na utrudnienia w ruchu i w miarę potrzeb pomogą w kierowaniu nim. Nadzór nad zabezpieczeniem protestu objął Komendant Powiatowy Policji młodszy inspektor Tomasz Dałek, który udał się na miejsce pikiety.

Mieszkańcy gminy Łomianki poinformowali, że dzisiaj w godzinach 16.30-17.30 na terenie miasta przy ul. Warszawskiej 115 przed budynkiem Urzędu Miasta odbędzie się zgromadzenie publiczne w postaci pikiety, którego celem jest protest mieszkańców przeciwko budowie Małej Obwodnicy Łomianek. W tym czasie mogą wystąpić utrudnienia, dlatego policjanci na bieżąco będą monitorować ruch we wskazanych miejscach.

Nadzór nad zabezpieczeniem protestu objął Komendant Powiatowy Policji młodszy inspektor Tomasz Dałek, który udał się na miejsce pikiety.

Do wszystkich użytkowników drogi apelujemy o wybieranie w czasie protestu innych tras oraz wcześniejsze reagowanie na informacje o utrudnieniach, a także o stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem.

/ego/