Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany przez 7 prokuratur w kraju usłyszał zarzut kradzieży 8 tys. złotych

Data publikacji 16.04.2018

Na początku marca br. policjanci z Łomianek zostali powiadomienie o kradzieży 8 tys. złotych. Przestępstwa miał dokonać pracownik zatrudniony przez pokrzywdzonego, który po zabraniu gotówki, zmienił swoje miejsce pobytu. Do sprawy włączyli się kryminalni z komendy w Starych Babicach. Funkcjonariusze zatrzymali Przemysława S. na terenie Grójca. Mężczyzna był poszukiwany przez 7 prokuratur w kraju do ustalenia miejsca pobytu. 24-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci z Łomianek na początku zeszłego miesiąca otrzymali zgłoszenie kradzieży 8 tys. złotych. Z ustaleń wynikało, że przestępstwa miał dokonać pracownik zatrudniony przez pokrzywdzonego. Jednak mężczyzna po zabraniu gotówki zmienił swoje miejsce pobytu, nie informując o tym swojego pracodawcy. Do rozwiązania sprawy włączyli się kryminalni z komendy w Starych Babicach. Funkcjonariusze ustalili, gdzie mężczyzna może przebywać i udali się do Grójca. Tam w jednym z mieszkań zatrzymali Przemysława S.

Jak się okazało, 24-latek był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu przez 7 prokuratur w kraju. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

/ego/