Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podał dane brata, bo wiedział, że jest poszukiwany

Data publikacji 13.04.2018

Policjanci z Ożarowa Mazowieckiego kontrolę drogową zakończyli zatrzymaniem pasażera. Jak się okazało, mężczyzna podał policjantom najpierw dane brata, bo jak sam oświadczył, jest poszukiwany i od dwóch lat ukrywa się. Sprawdzenie w systemach policyjnych potwierdziło, że 30-latek był poszukiwany listem gończym, do ustalenia miejsca pobytu, a sąd wydał dwa nakazy doprowadzenia go do aresztu śledczego. Zgodnie z dyspozycją sądu Kamil C. najbliższe 2 lata spędzi w jednostce penitencjarnej.

Wczoraj policjanci z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali do kontroli drogowej skodę. Z posiadanych informacji wiedzieli, że samochodem może poruszać się osoba poszukiwana. Mundurowi wylegitymowali kierowcę oraz trzech pasażerów. Jeden z nich podczas interwencji wprowadził w błąd funkcjonariuszy co do swojej tożsamości. Mężczyzna nie posiadał też przy sobie żadnego dokumentu tożsamości. Policjanci nie dali się zwieść i sprawdzili jeszcze raz dane mężczyzny.

Jak się okazało, Kamil C. podał policjantom najpierw dane brata, bo jak sam oświadczył, jest poszukiwany i od dwóch lat się ukrywa. Sprawdzenie w systemach policyjnych potwierdziło, że 30-latek był poszukiwany listem gończym, do ustalenia miejsca pobytu, a sąd wydał dwa nakazy doprowadzenia go do aresztu śledczego. Teraz mieszkaniec ożarowskiej gminy zgodnie z dyspozycją sądu najbliższe 2 lata spędzi w jednostce penitencjarnej.

/ego/