Pięć osób poszukiwanych w dwa dni - Aktualności - KPP dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pięć osób poszukiwanych w dwa dni

Data publikacji 07.02.2018

Tylko przez ostatnie dwa dni w ręce policjantów wpadło pięć osób poszukiwanych. Dwóch mężczyzn poszukiwanych na podstawie wydanego przez sąd nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego, dwóch poszukiwanych na podstawie postanowień prokuratury o ustalenie miejsca pobytu, a także jedna kobieta, która na podstawie nakazu wydanego przez sąd została doprowadzona do szpitala psychiatrycznego.

Pięć osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości w ciągu dwóch ostatnich dni zatrzymali policjanci pełniący służbę na terenie powiatu warszawskiego zachodniego. Dwóch mężczyzn poszukiwanych na podstawie wydanego przez sąd nakazu doprowadzenia do aresztu śledczego zatrzymali policjanci z Łomianek i Starych Babic. Osoby zatrzymane skorzystały z możliwości uwolnienia się od kary aresztu i po wpłaceniu grzywien zostały zwolnione.

Dwie kolejne osoby zatrzymane zostały na podstawie postanowień prokuratury o ustalenie miejsca pobytu. Policjanci z komisariatu z Ożarowa Mazowieckiego realizując nakaz doprowadzenia wydany przez sąd, zatrzymaną przewieźli do szpitala psychiatrycznego.

/md/