Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpieczne ferie razem z uczniami ze Starych Babic

Data publikacji 12.01.2018

W ramach prowadzonej akcji „Bezpieczne Ferie” policjanci odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej w Starych Babicach. Podczas spotkania opowiedzieli najmłodszym o zagrożeniach na drodze i obowiązku używania elementów odblaskowych, o bezpiecznych zachowaniach w szkole, w domu i na placu zabaw oraz podczas zimowego wypoczynku. Dzieci podziękowały za spotkanie i wspólnie z policjantami zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.

W ramach akcji „Bezpieczne Ferie” policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną wspólnie z dzielnicowym odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej w Starych Babicach. Podczas spotkania opowiedzieli najmłodszym o bezpieczeństwie na drodze i jak prawidłowo się po niej poruszać, właściwym postępowaniu w kontakcie z osobami obcymi. Ponadto jak bezpiecznie podróżować samochodem, bawić się w domu i w szkole oraz podczas zimowego wypoczynku i na placach zabaw. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dzieci chętnie zadawały pytania także te o pracy policjanta.

Dzieci dowiedziały się również jak ważne jest używanie elementów odblaskowych. Policjanci przypomnieli także uczniom o numerach alarmowych, z których należy korzystać w sytuacji zagrożenia. Dzieci podziękowały za spotkanie i wspólnie z policjantami zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie.

/ego/